Ekipe kluba
SENIORI
MLAĐI PIONIRI
PIONIRI
KADETI
KK Koledž Beograd
KK Koledž Beograd 2
JUNIORI
KK Koledž Beograd
KK Koledž Beograd 2
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Koledž Beograd 2 (juniori)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Šuter15132113889724128
2.KK Slodes 21412291074616426
3.KK Žitko Basket 215105103891412425
4.KK Mondo Basket1411395881714125
5.KK Mladost 213948327369622
6.KK Koledž Beograd 21578847933-8622
7.KK Ras1569867887-2021
8.KK Surčin Dobanovci1569810816-621
9.KK Borac Zemun1468791872-8120
10.KK Rivers BM1459869928-5919
11.KK Mladenovac1459819893-7419
12.KK Lazarevac (-22)220220440-4400


1. kolo09.11.2019
66045KK Rivers BM : KK Žitko Basket 275 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66046KK Mondo Basket : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66047KK Mladost 2 : KK Koledž Beograd 284 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66048KK Slodes 2 : KK Mladenovac94 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66049KK Šuter : KK Ras90 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66050KK Borac Zemun : KK Surčin Dobanovci50 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)

2. kolo16.11.2019
66051KK Rivers BM : KK Mondo Basket50 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66052KK Ras : KK Borac Zemun64 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66053KK Mladenovac : KK Šuter62 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
66054KK Koledž Beograd 2 : KK Slodes 257 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66055KK Lazarevac : KK Mladost 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 21.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
66056KK Žitko Basket 2 : KK Surčin Dobanovci70 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

3. kolo23.11.2019
66057KK Mondo Basket : KK Žitko Basket 291 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66058KK Mladost 2 : KK Rivers BM89 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66059KK Slodes 2 : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 24.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66060KK Šuter : KK Koledž Beograd 291 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66061KK Borac Zemun : KK Mladenovac74 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66062KK Surčin Dobanovci : KK Ras45 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)

4. kolo30.11.2019
66063KK Rivers BM : KK Slodes 273 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66064KK Mondo Basket : KK Mladost 276 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66065KK Mladenovac : KK Surčin Dobanovci77 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
66066KK Koledž Beograd 2 : KK Borac Zemun79 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66067KK Lazarevac : KK ŠuterSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66068KK Žitko Basket 2 : KK Ras75 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

5. kolo07.12.2019
66069KK Mladost 2 : KK Žitko Basket 276 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2019 Vreme: 18:40
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66070KK Slodes 2 : KK Mondo Basket64 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66071KK Šuter : KK Rivers BM93 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66072KK Borac Zemun : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 08.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66073KK Surčin Dobanovci : KK Koledž Beograd 248 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66074KK Ras : KK Mladenovac62 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2020 Vreme: 21:35
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

6. kolo14.12.2019
66075KK Rivers BM : KK Borac Zemun52 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66076KK Mondo Basket : KK Šuter85 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 19:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66077KK Mladost 2 : KK Slodes 271 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66078KK Koledž Beograd 2 : KK Ras68 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66079KK Lazarevac : KK Surčin DobanovciSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
66080KK Žitko Basket 2 : KK Mladenovac66 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

7. kolo21.12.2019
66081KK Slodes 2 : KK Žitko Basket 259 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66082KK Šuter : KK Mladost 281 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66083KK Borac Zemun : KK Mondo Basket69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66084KK Surčin Dobanovci : KK Rivers BM64 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66085KK Ras : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 21.12.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66086KK Mladenovac : KK Koledž Beograd 256 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)

8. kolo11.01.2020
66087KK Rivers BM : KK Ras76 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
66088KK Mondo Basket : KK Surčin Dobanovci66 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66089KK Mladost 2 : KK Borac Zemun89 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.01.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66090KK Slodes 2 : KK Šuter70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66091KK Lazarevac : KK MladenovacSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66092KK Žitko Basket 2 : KK Koledž Beograd 285 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

9. kolo18.01.2020
66093KK Šuter : KK Žitko Basket 281 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66094KK Borac Zemun : KK Slodes 276 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66095KK Surčin Dobanovci : KK Mladost 269 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66096KK Ras : KK Mondo Basket63 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:25
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66097KK Mladenovac : KK Rivers BM75 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
66098KK Koledž Beograd 2 : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2019

10. kolo25.01.2020
66099KK Rivers BM : KK Koledž Beograd 265 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66100KK Mondo Basket : KK Mladenovac75 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66101KK Mladost 2 : KK Ras61 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66102KK Slodes 2 : KK Surčin Dobanovci66 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66103KK Šuter : KK Borac Zemun84 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66104KK Žitko Basket 2 : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020

11. kolo22.02.2020
66105KK Borac Zemun : KK Žitko Basket 269 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66106KK Surčin Dobanovci : KK Šuter69 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66107KK Ras : KK Slodes 265 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 12:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66108KK Mladenovac : KK Mladost 276 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
66109KK Koledž Beograd 2 : KK Mondo Basket65 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66110KK Lazarevac : KK Rivers BMSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020

12. kolo29.02.2020
66111KK Surčin Dobanovci : KK Borac Zemun81 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66112KK Ras : KK Šuter76 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66113KK Mladenovac : KK Slodes 275 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
66114KK Koledž Beograd 2 : KK Mladost 257 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66115KK Lazarevac : KK Mondo BasketSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66116KK Žitko Basket 2 : KK Rivers BM77 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

13. kolo07.03.2020
66117KK Mondo Basket : KK Rivers BM90 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
66118KK Mladost 2 : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66119KK Slodes 2 : KK Koledž Beograd 278 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
66120KK Šuter : KK Mladenovac109 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
66121KK Borac Zemun : KK Ras73 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
66122KK Surčin Dobanovci : KK Žitko Basket 268 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)

14. kolo14.03.2020
66123KK Rivers BM : KK Mladost 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66124KK Ras : KK Surčin Dobanovci67 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66125KK Mladenovac : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66126KK Koledž Beograd 2 : KK Šuter63 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
66127KK Lazarevac : KK Slodes 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66128KK Žitko Basket 2 : KK Mondo Basket86 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

15. kolo21.03.2020
66129KK Mladost 2 : KK Mondo Basket
66130KK Slodes 2 : KK Rivers BM
66131KK Šuter : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66132KK Borac Zemun : KK Koledž Beograd 2
66133KK Surčin Dobanovci : KK Mladenovac
66134KK Ras : KK Žitko Basket 2

16. kolo28.03.2020
66135KK Rivers BM : KK Šuter
66136KK Mondo Basket : KK Slodes 2
66137KK Mladenovac : KK Ras
66138KK Koledž Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci
66139KK Lazarevac : KK Borac ZemunSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66140KK Žitko Basket 2 : KK Mladost 2

17. kolo04.04.2020
66141KK Slodes 2 : KK Mladost 2
66142KK Šuter : KK Mondo Basket
66143KK Borac Zemun : KK Rivers BM
66144KK Surčin Dobanovci : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66145KK Ras : KK Koledž Beograd 2
66146KK Mladenovac : KK Žitko Basket 2

18. kolo25.04.2020
66147KK Rivers BM : KK Surčin Dobanovci
66148KK Mondo Basket : KK Borac Zemun
66149KK Mladost 2 : KK Šuter
66150KK Koledž Beograd 2 : KK Mladenovac
66151KK Lazarevac : KK RasSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66152KK Žitko Basket 2 : KK Slodes 2

19. kolo09.05.2020
66153KK Šuter : KK Slodes 2
66154KK Borac Zemun : KK Mladost 2
66155KK Surčin Dobanovci : KK Mondo Basket
66156KK Ras : KK Rivers BM
66157KK Mladenovac : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66158KK Koledž Beograd 2 : KK Žitko Basket 2

20. kolo16.05.2020
66159KK Rivers BM : KK Mladenovac
66160KK Mondo Basket : KK Ras
66161KK Mladost 2 : KK Surčin Dobanovci
66162KK Slodes 2 : KK Borac Zemun
66163KK Lazarevac : KK Koledž Beograd 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66164KK Žitko Basket 2 : KK Šuter

21. kolo23.05.2020
66165KK Borac Zemun : KK Šuter
66166KK Surčin Dobanovci : KK Slodes 2
66167KK Ras : KK Mladost 2
66168KK Mladenovac : KK Mondo Basket
66169KK Koledž Beograd 2 : KK Rivers BM
66170KK Lazarevac : KK Žitko Basket 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020

22. kolo30.05.2020
66171KK Rivers BM : KK Lazarevac SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2020
66172KK Mondo Basket : KK Koledž Beograd 2
66173KK Mladost 2 : KK Mladenovac
66174KK Slodes 2 : KK Ras
66175KK Šuter : KK Surčin Dobanovci
66176KK Žitko Basket 2 : KK Borac Zemun


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.