|
|
|
KK Koledž Beograd (juniori)
Kvalitetna liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Partizan | | 19 | | 16 | | 3 | | 1558 | | 1329 | | 229 | | 35 | | | | 2. | | | KK Žarkovo | | 19 | | 15 | | 4 | | 1439 | | 1192 | | 247 | | 34 | | | | 3. | | | KK Real Beograd | | 18 | | 15 | | 3 | | 1443 | | 1229 | | 214 | | 33 | | | | 4. | | | KK Vizura | | 19 | | 11 | | 8 | | 1447 | | 1388 | | 59 | | 30 | | | | 5. | | | KK Rivers BM | | 19 | | 10 | | 9 | | 1570 | | 1545 | | 25 | | 29 | | | | 6. | | | KK Mladost Veba | | 18 | | 11 | | 7 | | 1311 | | 1169 | | 142 | | 29 | | | | 7. | | | KK Žitko Basket | | 18 | | 11 | | 7 | | 1293 | | 1263 | | 30 | | 29 | | | | 8. | | | KK Beko | | 19 | | 8 | | 11 | | 1459 | | 1472 | | -13 | | 27 | | | | 9. | | | KK Koledž Beograd | | 19 | | 7 | | 12 | | 1454 | | 1468 | | -14 | | 26 | | | | 10. | | | KK Torlak OKK Beograd | | 19 | | 4 | | 15 | | 1406 | | 1538 | | -132 | | 23 | | | | 11. | | | KK Beovuk 72 | | 18 | | 3 | | 15 | | 1123 | | 1479 | | -356 | | 21 | | | | 12. | | | KK Borac Zemun | | 19 | | 1 | | 18 | | 1159 | | 1590 | | -431 | | 20 | | |
| | 86711 | KK Partizan : KK Torlak OKK Beograd | 96 : 77 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Lazić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86712 | KK Vizura : KK Koledž Beograd | 79 : 72 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Predrag Širko, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86713 | KK Žitko Basket : KK Beovuk 72 | 84 : 58 |
| | | | | | Datum: 31.10.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Vuk Ivančević, Aleksandar Petrović Delegat: Milena Glavan |
| | | | |
| | 86714 | KK Mladost Veba : KK Rivers BM | 82 : 84 |
| | | | | | Datum: 31.10.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Tijana Vojvodić Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86715 | KK Borac Zemun : KK Real Beograd | 54 : 93 |
| | | | | | Datum: 31.10.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Luka Maksimović, Filip Mladenović Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86716 | KK Žarkovo : KK Beko | 90 : 75 |
| | | | | | Datum: 01.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86717 | KK Partizan : KK Vizura | 81 : 71 |
| | | | | | Datum: 07.11.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86718 | KK Real Beograd : KK Žarkovo | 58 : 56 |
| | | | | | Datum: 08.11.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Antonije Luković, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86719 | KK Rivers BM : KK Borac Zemun | 74 : 78 |
| | | | | | Datum: 06.11.2023 Vreme: 18:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Lazar Kostić, Duško Milaković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86720 | KK Beovuk 72 : KK Mladost Veba | 60 : 73 |
| | | | | | Datum: 06.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86721 | KK Koledž Beograd : KK Žitko Basket | 77 : 68 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Aleksandar Petrović, Helena Marinković Delegat: Nenad Nikolić |
| | | | |
| | 86722 | KK Torlak OKK Beograd : KK Beko | 90 : 95 |
| | | | | | Datum: 09.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Marko Bogićević Delegat: Miodrag Cvetković |
| | | | |
| | 86723 | KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd | 71 : 64 |
| | | | | | Datum: 13.11.2023 Vreme: 18:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Predrag Širko, Nemanja Gojović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86724 | KK Žitko Basket : KK Partizan | 77 : 103 |
| | | | | | Datum: 13.11.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86725 | KK Mladost Veba : KK Koledž Beograd | 71 : 60 |
| | | | | | Datum: 14.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86726 | KK Borac Zemun : KK Beovuk 72 | 74 : 75 |
| | | | | | Datum: 10.11.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Nemanja Vlahović, Dalibor Šušteršić Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86727 | KK Žarkovo : KK Rivers BM | 87 : 83 |
| | | | | | Datum: 13.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nemanja Vlahović, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86728 | KK Beko : KK Real Beograd | 84 : 75 |
| | | | | | Datum: 16.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86729 | KK Partizan : KK Mladost Veba | 74 : 68 |
| | | | | | Datum: 06.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86730 | KK Vizura : KK Žitko Basket | 81 : 76 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Vuk Ivančević, Lazar Kostić Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 86731 | KK Rivers BM : KK Beko | 80 : 84 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Mirko Vesković, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86732 | KK Beovuk 72 : KK Žarkovo | 64 : 93 |
| | | | | | Datum: 22.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86733 | KK Koledž Beograd : KK Borac Zemun | 96 : 65 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Duško Milaković, Miloš Radivojević Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 86734 | KK Torlak OKK Beograd : KK Real Beograd | 79 : 84 |
| | | | | | Datum: 20.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Stevan Gudžulić, Marko Paunović Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86735 | KK Žitko Basket : KK Torlak OKK Beograd | 74 : 65 |
| | | | | | Datum: 28.11.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86736 | KK Mladost Veba : KK Vizura | 60 : 80 |
| | | | | | Datum: 28.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Mirko Vesković, Miloš Dimitrijević Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86737 | KK Borac Zemun : KK Partizan | 51 : 88 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86738 | KK Žarkovo : KK Koledž Beograd | 81 : 72 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Antonije Luković, Predrag Širko Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86739 | KK Beko : KK Beovuk 72 | 93 : 58 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Dimitrije Karanović, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86740 | KK Real Beograd : KK Rivers BM | 75 : 49 |
| | | | | | Datum: 29.11.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86741 | KK Partizan : KK Žarkovo | 64 : 50 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Strahinja Stamenković, Petar Jankuloski Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86742 | KK Vizura : KK Borac Zemun | 90 : 46 |
| | | | | | Datum: 08.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Luka Maksimović, Dalibor Šušteršić Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 86743 | KK Žitko Basket : KK Mladost Veba | 55 : 68 |
| | | | | | Datum: 05.12.2023 Vreme: 19:25 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Petrović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86744 | KK Beovuk 72 : KK Real Beograd | 55 : 70 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Lazar Kostić Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | 86745 | KK Koledž Beograd : KK Beko | 89 : 83 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Mirko Vesković, Duško Milaković Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 86746 | KK Torlak OKK Beograd : KK Rivers BM | 104 : 107 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Aleksandar Lazić, Tijana Vojvodić Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86747 | KK Mladost Veba : KK Torlak OKK Beograd | 71 : 63 |
| | | | | | Datum: 14.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86748 | KK Borac Zemun : KK Žitko Basket | 64 : 76 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Aleksandar Lazić, Miloš Lukić Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86749 | KK Žarkovo : KK Vizura | 67 : 55 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Mirko Vesković, Vuk Ivančević Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86750 | KK Beko : KK Partizan | 65 : 86 |
| | | | | | Datum: 14.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Luka Maksimović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86751 | KK Real Beograd : KK Koledž Beograd | 72 : 62 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Luka Maksimović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86752 | KK Rivers BM : KK Beovuk 72 | 112 : 78 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 15:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Lukić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86753 | KK Partizan : KK Real Beograd | 92 : 89 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Duško Milaković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86754 | KK Vizura : KK Beko | 72 : 66 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Stevan Savić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86755 | KK Žitko Basket : KK Žarkovo | 60 : 55 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 86756 | KK Mladost Veba : KK Borac Zemun | 65 : 47 |
| | | | | | Datum: 19.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Vuk Čanak, Miloš Radivojević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86757 | KK Koledž Beograd : KK Rivers BM | 87 : 104 |
| | | | | | Datum: 22.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Vuk Stojanović, Luka Miljković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86758 | KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 72 | 88 : 68 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Strahinja Stamenković, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86759 | KK Borac Zemun : KK Torlak OKK Beograd | 64 : 86 |
| | | | | | Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Predrag Širko, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86760 | KK Žarkovo : KK Mladost Veba | 68 : 60 |
| | | | | | Datum: 27.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | 86761 | KK Beko : KK Žitko Basket | 75 : 80 |
| | | | | | Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86762 | KK Real Beograd : KK Vizura | 90 : 77 |
| | | | | | Datum: 27.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Mirko Vesković, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86763 | KK Rivers BM : KK Partizan | 89 : 91 |
| | | | | | Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Petar Janković, Dalibor Šušteršić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86764 | KK Beovuk 72 : KK Koledž Beograd | 53 : 102 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Nemanja Ilić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 86765 | KK Partizan : KK Beovuk 72 | 90 : 65 |
| | | | | | Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Mirko Vesković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86766 | KK Vizura : KK Rivers BM | 82 : 78 |
| | | | | | Datum: 19.01.2024 Vreme: 21:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86767 | KK Žitko Basket : KK Real Beograd | 57 : 85 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Nikola Mladenović Delegat: Dragoslav Velanac |
| | | | |
| | 86768 | KK Mladost Veba : KK Beko | 86 : 70 |
| | | | | | Datum: 20.01.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Ljubomir Marković, Ognjen Ćurčić Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 86769 | KK Borac Zemun : KK Žarkovo | 32 : 87 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86770 | KK Torlak OKK Beograd : KK Koledž Beograd | 80 : 70 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Mirko Vesković, Dimitrije Karanović Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 86771 | KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd | 91 : 47 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Mirko Vesković, Nemanja Ilić Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86772 | KK Beko : KK Borac Zemun | 90 : 64 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Ljubomir Marković, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86773 | KK Real Beograd : KK Mladost Veba | 80 : 72 |
| | | | | | Datum: 31.01.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86774 | KK Rivers BM : KK Žitko Basket | 63 : 58 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Antonije Luković, Marko Perović Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86775 | KK Beovuk 72 : KK Vizura | 53 : 84 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Strahinja Stamenković, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86776 | KK Koledž Beograd : KK Partizan | 61 : 78 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Petar Jankuloski, Petar Milanović Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 86777 | KK Beko : KK Žarkovo | 75 : 77 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Stevan Gudžulić, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86778 | KK Real Beograd : KK Borac Zemun | 90 : 66 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86779 | KK Rivers BM : KK Mladost Veba | 61 : 57 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 15:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Lazić Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86780 | KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket | 65 : 70 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Marko Paunović, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86781 | KK Koledž Beograd : KK Vizura | 103 : 102 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Vuk Ivančević, Mirko Vesković Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 86782 | KK Torlak OKK Beograd : KK Partizan | 53 : 75 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86783 | KK Vizura : KK Partizan | 76 : 71 |
| | | | | | Datum: 12.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Duško Milaković, Lazar Kostić Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 86784 | KK Žitko Basket : KK Koledž Beograd | 91 : 81 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Radivojević Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86785 | KK Mladost Veba : KK Beovuk 72 | 86 : 41 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Duško Milaković, Mirko Vesković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86786 | KK Borac Zemun : KK Rivers BM | 80 : 90 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Vidan Peruničić, Aleksa Ignjatović Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86787 | KK Žarkovo : KK Real Beograd | 75 : 68 |
| | | | | | Datum: 14.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86788 | KK Beko : KK Torlak OKK Beograd | 90 : 67 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Antonije Luković, Andrija Gavrilović Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86789 | KK Partizan : KK Žitko Basket | 70 : 67 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Dimitrije Karanović, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86790 | KK Real Beograd : KK Beko | 80 : 60 |
| | | | | | Datum: 20.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86791 | KK Rivers BM : KK Žarkovo | 80 : 88 |
| | | | | | Datum: 20.02.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86792 | KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun | 73 : 53 |
| | | | | | Datum: 19.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86793 | KK Koledž Beograd : KK Mladost Veba | 58 : 76 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 86794 | KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura | 77 : 73 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Antonije Luković, Nikola Mladenović Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 86795 | KK Žitko Basket : KK Vizura | 80 : 69 |
| | | | | | Datum: 29.02.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Đorđe Bogojević, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86796 | KK Mladost Veba : KK Partizan | 76 : 79 |
| | | | | | Datum: 20.03.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Petar Jankuloski, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86797 | KK Borac Zemun : KK Koledž Beograd | 59 : 78 |
| | | | | | Datum: 26.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Đorđe Bogojević, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86798 | KK Žarkovo : KK Beovuk 72 | 84 : 59 |
| | | | | | Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Marko Paunović, Mirko Vesković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86799 | KK Beko : KK Rivers BM | 77 : 84 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Nikola Miloradović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86800 | KK Real Beograd : KK Torlak OKK Beograd | 78 : 70 |
| | | | | | Datum: 28.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Lazar Kostić, Vidan Peruničić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86801 | KK Partizan : KK Borac Zemun | 95 : 71 |
| | | | | | Datum: 07.03.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Pavle Šipka, Bogdan Mrdeljić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86802 | KK Vizura : KK Mladost Veba | 64 : 75 |
| | | | | | Datum: 06.03.2024 Vreme: 16:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Pavle Šipka, Miloš Prica Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 86803 | KK Rivers BM : KK Real Beograd | 71 : 82 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dragan Jakovljević, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86804 | KK Beovuk 72 : KK Beko | 45 : 69 |
| | | | | | Datum: 04.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Dimitrije Karanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86805 | KK Koledž Beograd : KK Žarkovo | 57 : 65 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Duško Milaković, Dunja Popović Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86806 | KK Torlak OKK Beograd : KK Žitko Basket | 61 : 81 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Petar Đoković, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86807 | KK Mladost Veba : KK Žitko Basket | |
| | | | | | | | | | |
| | 86808 | KK Borac Zemun : KK Vizura | 73 : 75 |
| | | | | | Datum: 11.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Pavle Šipka, Luka Džombić Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 86809 | KK Žarkovo : KK Partizan | 77 : 68 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Dimitrije Karanović, Marko Paunović Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86810 | KK Beko : KK Koledž Beograd | 73 : 62 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Nikola Miloradović, Luka Džombić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86811 | KK Real Beograd : KK Beovuk 72 | |
| | | | | | | | | | |
| | 86812 | KK Rivers BM : KK Torlak OKK Beograd | 102 : 97 |
| | | | | | Datum: 11.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Đorđe Bogojević, Petar Đoković Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86813 | KK Partizan : KK Beko | 94 : 66 |
| | | | | | Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Duško Milaković, Stevan Savić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86814 | KK Vizura : KK Žarkovo | 53 : 87 |
| | | | | | Datum: 19.03.2024 Vreme: 13:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Aleksa Ignjatović, Vidan Peruničić Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 86815 | KK Žitko Basket : KK Borac Zemun | 77 : 62 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Stevan Savić, Miloš Radivojević Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86816 | KK Beovuk 72 : KK Rivers BM | 78 : 85 |
| | | | | | Datum: 20.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86817 | KK Koledž Beograd : KK Real Beograd | 87 : 94 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Stevan Gudžulić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86818 | KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost Veba | 69 : 73 |
| | | | | | Datum: 15.03.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Ljubomir Marković, Vuk Matić Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86819 | KK Borac Zemun : KK Mladost Veba | 56 : 92 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Predrag Širko, Luka Miljković Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86820 | KK Žarkovo : KK Žitko Basket | 61 : 62 |
| | | | | | Datum: 26.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Stevan Gudžulić, Duško Milaković Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86821 | KK Beko : KK Vizura | 69 : 93 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Vidan Peruničić, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86822 | KK Real Beograd : KK Partizan | 80 : 63 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Vidan Peruničić, Dalibor Šušteršić Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 86823 | KK Rivers BM : KK Koledž Beograd | 74 : 80 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dragan Jakovljević, Luka Miljković Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 86824 | KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd | 75 : 69 |
| | | | | | Datum: 25.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Dimitrije Karanović, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86825 | KK Partizan : KK Rivers BM | |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Pavle Šipka, Predrag Širko Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 86826 | KK Vizura : KK Real Beograd | |
| | | | | | Datum: 03.04.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dimitrije Karanović, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86827 | KK Žitko Basket : KK Beko | |
| | | | | | Datum: 02.04.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86828 | KK Mladost Veba : KK Žarkovo | |
| | | | | | Datum: 03.04.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Đorđe Bogojević, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86829 | KK Koledž Beograd : KK Beovuk 72 | |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a) | Sudije: Predrag Širko, Stevan Gudžulić Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86830 | KK Torlak OKK Beograd : KK Borac Zemun | |
| | | | | | Datum: 02.04.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Duško Milaković, Luka Džombić Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86831 | KK Žarkovo : KK Borac Zemun | |
| | | | |
| | 86832 | KK Beko : KK Mladost Veba | |
| | | | |
| | 86833 | KK Real Beograd : KK Žitko Basket | |
| | | | |
| | 86834 | KK Rivers BM : KK Vizura | |
| | | | |
| | 86835 | KK Beovuk 72 : KK Partizan | |
| | | | |
| | 86836 | KK Koledž Beograd : KK Torlak OKK Beograd | |
| | | | |
| | 86837 | KK Partizan : KK Koledž Beograd | |
| | | | |
| | 86838 | KK Vizura : KK Beovuk 72 | |
| | | | |
| | 86839 | KK Žitko Basket : KK Rivers BM | |
| | | | |
| | 86840 | KK Mladost Veba : KK Real Beograd | |
| | | | |
| | 86841 | KK Borac Zemun : KK Beko | |
| | | | |
| | 86842 | KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo | |
| | | | |
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Mladost Veba | | 2 | | 2 | | 0 | | 171 | | 125 | | 46 | | 4 | | | | 2. | | | KK Koledž Beograd | | 2 | | 1 | | 1 | | 150 | | 148 | | 2 | | 3 | | | | 3. | | | KK Flash | | 2 | | 0 | | 2 | | 134 | | 182 | | -48 | | 2 | | |
| | 85182 | KK Koledž Beograd : KK Flash | 84 : 75 |
| | | | | | Datum: 09.10.2023 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović |
| | | | |
| | KK Mladost Veba - slobodna ekipa | | | |
| | 85183 | KK Mladost Veba : KK Koledž Beograd | 73 : 66 |
| | | | | | Datum: 13.10.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Petar Jankuloski, Nikola Mladenović Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | KK Flash - slobodna ekipa | | | |
| | 85186 | KK Flash : KK Mladost Veba | 59 : 98 |
| | | | | | Datum: 16.10.2023 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Petar Janković, Antonije Luković Delegat: Siniša Šarbajić |
| | | | |
| | KK Koledž Beograd - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|